Wpływ mężczyzn na odchudzanie

Mężczyźni mają olbrzymi wpływ na to ile ważymy. Można powiedzieć, że całą przygodę z mężczyznami i zakładaniem rodziny można podzielić na pięć etapów, które mają wpływ na naszą wagę.

Pierwszy etap:

Ten eta jest związany z poznaniem nowego mężczyzny a więc jest to etap romansu. W tym okresie chcemy jak najbardziej się podobać naszemu przyszłemu partnerowi. Jest to czas w którym odchudzamy się aby zdobyć naszego mężczyznę.

Drugi etap:

W tym okresie następuje lekkie rozluźnienie, ponieważ już dłużej znamy naszego chłopaka /narzeczonego i następuje stabilizacja związku. Pozwalamy sobie na lekkie przybranie na wadze – pewnie dzieje się tak dlatego, że chcemy korzystać z życia i nie skupiamy się aż tak bardzo na naszym wyglądzie.

Etap trzeci – ślub:

Czas ślubu i wesela to momenty, w których kobieta chce świetnie wyglądać,bo przygotowuje się do tego bardzo długo. Ważne jest dla nas wtedy aby świetnie wyglądać na zdjęciach i na filmie z wesela. To okres w którym stosujemy intensywne odchudzanie. Do tego dochodzi stres z organizacją wesela, który też powoduje utratę kilku kilogramów.

Etap czwarty – dziecko:

No tak, to jest ciężka próba dla naszego organizmu. Kobiety w zależności od swojej fizjonomii różnie przybierają na wadzę i nie każdej udaje się zrzucić wagę po urodzeniu dziecka. Właściwie udaje się to tylko nieliczny. Jest to czas w którym nasze odchudzanie nie jest ważne, bo na pierwszym miejscu jest dziecko, które pochłania nas całkowicie. Odżywianie jest dostosowane nie pod zgubienie kilogramów ale pod prawidłowy rozwój naszego dziecka – w okresie karmienia. Ogólnie jest to czas w którym kobiety często się zaniedbują i trzeba mocnych postanowień aby to zmienić.

Piąty etap – czas dla siebie:

W końcu mamy czas dla siebie, bo dziecko już „odchowane”. Teraz powoli odżywamy, chcemy powrócić do dawnej formy i to jak najszybciej. Jest to okres w którym kobiety sprawdzają diety cud np. takie jak dieta proteinowa i szukają wszystkich możliwych sposobów na zdobycie zgrabnej sylwetki. Przeróżne diety nie zawsze są skuteczne ale mogą nas motywować do dalszej systematycznej pracy nad sobą aby podobać się swojemu mężczyźnie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *