Gotowe dania – ważne informacje

Lis 11, 14 Gotowe dania – ważne informacje

Coraz więcej osób je dania gotowe, które najczęściej wystarczy podgrzać lub ugotować. Niestety nigdy nie wiemy co tak naprawdę jemy, bo producenci dopuszczają się wprowadzania nas w błąd.

Okazuje się, że producenci gotowych dań kupują produkty do nich od wielu producentów i są to produkty mrożone lub suszone. Szczególnie martwi to, że zakupywane produkty są od wielu firm z różnych krajów. Nietrudno trafić wówczas na niesprawdzoną firmę i zatrucie gotowe.

Ryby przykładowo są przewożone z najdalszych zakamarków świata często niewystarczająco zamrożone a po przewiezieniu sprzedawane są jako świeże. Produkty zawierają wiele konserwantów  witamin jest mało. Zamiast jajek stosowane są jajka w proszku, które mają znacznie uboższy skład. Nie wpływa to na pewno na naszą dietę i zdrowie.

Dodam jeszcze informację od znajomych, którzy pracowali w takiej firmie w Anglii. Ich opinia jest taka, że nigdy nie zjedzą gotowego dania. Smród na halach panuje niemiłosierny. Chemiczne związki, które na hali są odczuwane są później jakoś znieczulane przez inne związki chemii.

Generalnie naprawdę nie warto jeść takich posiłków – odradzamy!!!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *